בדיקת הרכב לקראת עונת הגשמים

מידע מקצוע

בדיקת הרכב לקראת עונת הגשמים – למען בטיחותך, בטיחות בני משפחתך ולמען השקט הנפשי שלך החשכה יורדת מוקדם, הכבישים רטובים, הראות לקויה – חודשי החורף המתקרבים מחייבים אותנו למשנה זהירות בכבישים ומצריכים הכנה מוקדמת של הרכב לנהיגת חורף. הכנה זו יש ביכולתה להציל חיים.

קרא עוד

המדריך השלם לנהיגת חורף

מידע מקצוע

המדריך המלא לנהיגת חורף של ראם סמואל כפי שהופיע לראשונה במגזין הילוך שישי מס.1 המכונית תקינות- בלמים, מגבים, מתיזים, מערכות חימום, מיזוג והפשרת אדים, גומיות תקינות ולא שחוקות על הדוושות (למניעת החלקה של נעליים רטובות). בכל מקרה של חשד, יש להיכנס בהקדם למוסך לבדיקה.

קרא עוד

מערכת ESP ברכב

מידע מקצוע

טיפול והתמודדות עם מצבי החלקה לרובנו אינו דבר שבשגרה. רוב נהגי ישראל אינם עוברים הכשרה של התמודדויות במצבים מסוכנים כגון כניסה לסיבוב במהירות גבוהה. לנהג ה"רגיל", שאינו נהג מקצועי ולא עובר אימוני נהיגה מתקדמת לעתים קרובות, מצב החלקה הוא מבהיל, מסוכן ומשתק.

קרא עוד

מערכת בקרת אקלים לרכב

מידע מקצוע

מה ההבדל בין מזגן למערכת בקרת אקלים ברכב? איך מערכת בקרת אקלים עובדת? התשובות לכל השאלות החמות והקרות כאן:

מי לא זוכר את התקנת המאווררים על המילואה (דש בורד) אשר בעיקר הניעו את האוויר בתוך הרכב אך כמובן לא קיררו באופן מוחלט ולא שלטו על הטמפרטורה בפנים הרכב.

קרא עוד

דגשים חשובים בבחירת ביטוח לרכב

מידע מקצוע

בחירת ביטוח לרכב היא אחת המטלות שיש לבצע בכובד ראש, תוך מתן תשומת לב מרבית לפרטים הקטנים שיהפכו את הביטוח שלכם לאופטימלי. בכתבה הבאה דגשים חשובים שמומלץ לתת עליהם את הדעת לפני שתבחרו בביטוח לרכב.

קרא עוד

דסקיות/רפידות בלמים

מידע מקצוע

הלחיצה על דוושת הבלם שוחקת את דסקיות הבלם, במיוחד ברכבים שנעים המון בתוך העיר.כאשר עובי הדופן שלהן מגיע ל 70%-80%, יש להחליפן.

אפשר לראות בבירור את רמת הבלאי בהשוואה לדסקיות חדשות.

קרא עוד

איך לקרוא חשבונית של המוסך?

מידע מקצוע

במוסך מורשה החשבוניות מסודרות ומפורטות בגלל פיקוח היבואן והיצרן העולמי כך שהלקוח יכול לדעת בדיוק על מה הוא משלם. בחשבונית המוגשת ללקוח יש פרוט מדויק של סעיפי עבודה וחלפים. חלפים זיהוי חלקים מקוריים ניתן לזהות לפי אריזת החלק, אך עם זאת ישנו יבוא מקביל כך שלעיתים עלולה להיות אי בהירות.

קרא עוד